SohbetaLa Paylasim Platformu
20 Temmuz 2018, 05:04:26 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: SMF - Henüz Yeni Yüklendi!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Apple'ın Mac bilgisayarları en virüssüz bilgisayarlar  (Okunma Sayısı 1423 defa)
Kartanesi
Yönetici
Kahraman Üye
**********
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 924Üyelik Bilgileri
« : 10 Aralık 2014, 09:03:18 »

ESET’in Macintosh bilgisayar kullanıcıları için sunduğu ESET Cyber Security Pro yazılımı, bağımsız araştırma kuruluşu AV-Comparatives tarafından yapılan virüs testinde yüzde 100 koruma sağladığı açıklandı.ESET, günümüzde giderek daha popüler hale gelen Mac OS X platformu için yeni nesil ESET Cyber Security ve ESET Cyber Security Pro yazılımlarını, bu yılın Mart ayında piyasaya sunmuş ve büyük ilgi görmüştü. ESET Cyber Security ürünleri, yeni Anti-Phishing Modülü, çapraz platformlar arasında oltalama atakları için genişletilmiş koruma ve ESET Sosyal Medya Tarayıcısı ile siber saldırılara karşı daha güçlü güvenlik sağlıyor.

Son olarak Avusturya merkezli bağımsız araştırma kuruluşu AV-Comparatives’in “Mac Güvenlik Testi ve İncelemesi 2014” başlıklı test çalışması ESET Cyber Security’nin Mac ürünlerini korumadaki başarısını ortaya koydu.Çeşitli antivirüs yazılımlarının katıldığı test, çapraz platformalardaki kötü amaçlı yazılımları ve oltalama girişimlerini algılamak üzerine kurgulandı. ESET Cyber Security Pro’nun yüzde 100 başarı sağladığı teste AV-Comparatives, yazılım için şu değerlendirmeyi yaptı: “ESET Cyber Security Pro, kötü amaçlı yazılımlara karşı olağanüstü koruma sağlıyor. Kullanıcı arayüzü iyi tasarlanmış, ana program penceresi temel fonksiyonları ve bilgileri kolayca erişebilir hale getiriyor. Uyarılar oldukça hassas. Yardım olanakları örnek teşkil edici. ESET, hem Mac hem de Windows için tasarlanan kötü amaçlı yazılım testlerimizde mükemmel sonuçlara ulaştı.”

Kişisel bilgilerin elde edilmesini engelliyor

ESET Cyber Security Pro, hem sistem kaynaklarını çok az tüketiyor hem de pek çok gelişmiş fonksiyon sunuyor, Yazılım özellikle yeni Anti-Phishing Modülü ile siber atakları ya da yasal gibi görünen sahte websitelerini kullanarak kullanıcı adı, şifre, sosyal hesap, bankacılık ya da kredi kartı bilgilerini elde etme teşebbüslerini algılıyor.

Cyber Security’nin son yapılan AV-Comparatives testinde mükemmel sonuca ulaşmasından büyük mutluluk duyduklarını açıklayan ESET Global Satış ve Pazarlama Müdürü Ignaticio Sbampato, “ESET, kanıtlanmış teknolojisi ile Mac kullanıcılarını hedef alan yazılımların bilinen ve bilinmeyen tüm versiyonlarına karşı gelişmiş proaktif koruma sağlar” bilgisini paylaştı.
Kayıtlı

Hüzne Sükut,Sükut'a. Sabır,Sabır'ada Edeb Yakışır.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC
Minerva Theme by MT2-Soft, sponsored by The Simple Machines Forum Directory. (Theme © 2008, Gary M. Gadsdon)