SohbetaLa Paylasim Platformu
21 Ağustos 2018, 05:47:26 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: SMF - Henüz Yeni Yüklendi!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yıldız Falı  (Okunma Sayısı 1613 defa)
Kartanesi
Yönetici
Kahraman Üye
**********
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 924Üyelik Bilgileri
« : 23 Kasım 2014, 09:00:42 »

Güneş : Güneş Ruh ve Özbenliği gösterir. Güneş sistemindeki Tek Yıldızdır. Güneş Bilinçlilik demektir. Güneş Anı yönetir. Yaradılışın başını ve özünü Dairenin içindeki Nokta sembolü gösterir.
Ay :Nefis, İç güdü Anne Bilinçalti Bellek ile alakalıdır. Ay Dünyanın Tek uydusudur. Ay Bilinçaltını yönetir. Ayın sembolü Uydu alıcısı gibi Hilal sembolüdür. İçine almayı gösterir. Nasılki, Uydu anteni alır ve iletirse. Ay'da alır ve iletir. Ancak Ay'ın yüzleri değişir, Tıpkı Duygularımızın sabit kalmadığı gibi, hergün başka bir duygu halinde olmamız gibi. Ay bundan dolayıAstrolojide Duyguları ve bilinçaltını gösterir.
Merkür: Düşünme Zeka Haberleşme konularıyla ilişkilidir. Venüs: Sevgi Empati kurma, Güzellik Kadın Hoşlanma, Beğenme, Kadınlık Arketipi(İlk örnek). Mars: Arzu, Şehvet, Savaş, Elegeçirme, Kazanma, Sahip olma, Erkeklik Arketipi. Mars (mitoloji) ' de Savaş Tanrısıdır(Roma), aynı zamanda Yunan mitolojisinde Ares ismi verilir. Jüpiter: Merhamet, Anlayış, Hoşgörü, İnanç, Din, Yargı, Genişleme prensibi. Satürn: Sağlamlık, Saygı, Ciddiyet, Sorumluluk, Önemseme, Korku, Zaman, Daralma Prensibi. Uranüs: Yenilik, Teknoloji, Aykırılık, Farklı olma, Elektrik ve Teknoloji. Neptün: Hayal Alemi, Yaratıcılık, Mistisizim, Ezoterizm, Görsel Yaratıcılık, ilahi Duygular, Belirsizlik. Pluto: Transformasyon, Dönüştürme, Güç Kurma, Kontrol etme, Tahakküm etme, Yeraltı Dünyası , Fal dünyası .
Kayıtlı

Hüzne Sükut,Sükut'a. Sabır,Sabır'ada Edeb Yakışır.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC
Minerva Theme by MT2-Soft, sponsored by The Simple Machines Forum Directory. (Theme © 2008, Gary M. Gadsdon)