Gönderen Konu: Güvenlik Kamera Sistemleri İzmir  (Okunma sayısı 57 defa)

deniz

  • Kıdemli Üye
  • ****
  • İleti: 347
    • Profili Görüntüle
Güvenlik Kamera Sistemleri İzmir
« : 01 Nisan 2020, 07:26:19 »
Güvenlik Kamera Sistemleri İzmir

Kamera sistemleri artık hemen her yerde kullanılan ve güvenlik dışında da bir çok alanda bizlere hizmet veren, deyim yerindeyse bizlerin közü kulağı olmuş durumundadır.

Sadece güvenlik amacı ile değil, güvenlik artık sadece kamera sistemlerinin yaptığı işlerinden bir tanesidir. Kamera sistemlerini evde çocuk ya da bakıcı takibi için kullanabilirsiniz, apartmanınızın güvenliğini sağlamak için kullanabilirsiniz, personellerinizin iş takipleri için de kullanabilirsiniz.

İzmir ve çevre illerde güvenlik kamerası, hırsız alarm sistemleri ve yangın algılama sistemleri konusunda hizmet veren Doruk Elektronik Güvenlik Sistemlerinden Güvenlik Kamerası İzmir

yaptığınız tüm alışverişlerde iki yıl bire bir değişim garantisi veriyor. Ayrıca yaptığınız tüm işlemlerde bütün banka kredi kartları ile vade farksız altı eşit taksitte ödeme sunuyor.

Doruk Elektronik olarak diğer zayıf akım sistemleri; Kablosuz internet sistemleri, Ses ve Acil Anons Sistemleri, Görüntülü Kapı Konuşma Sistemleri, Diafon ile İnterkom Sistemler konularında da hizmet vermekteyiz.

IP,HD-TVI, HD-CVI ve Analog HD AHD Kamera Sistemleri

IP ve Analog olmak üzere ikiye ayrılan sistem, kendi aralarında da bölümlere ayrılmıştır.  Analog kameralarda; AHD (analog HD), HD-TVI, HD-CVI olarak üç bölümde incelenebilir. AHD sistemler fiyatları diğer markalara göre daha düşüktür, genellikle piyasada çok olmasının nedeni açık kodlu ve fiyatının diğerlerine göre düşük olmasındandır. HD-TVI lisanslı ürünler Hikvision Firması tarafından geliştirilmiştir. AHD teknolojisine göre daha net ve pürüzsüz görüntü sunar. HD-CVI ise Dahua firmasının lisansındadır. Bu üründe HD-TVI ile aynı kaliteye sahiptir.

Kamera Sistemi İzmir IP kameralara ise en yüksek teknolojiye sahip kameralardır. Bu sistemlerde alt yapı olarak koaksiyel kablonun yerini Cat6 Data Kablosu almıştır. Ayrıca bu sistemler IP tabanlı yazılıma sahip olduklarından aynı ağda bulunan tüm sistemler ile uyumlu çalışırlar. Kablosuz olarak onlarca kilometre uzaklığa görüntüsü aktarılabilir. Fiber olarak ise yüzlerce kilometre aktarım sağlanabilir.