Gönderen Konu: Web Tasarım  (Okunma sayısı 40 defa)

nixor

  • Kıdemli Üye
  • ****
  • İleti: 374
    • Profili Görüntüle
Web Tasarım
« : 23 Ekim 2020, 10:34:54 »
Mersin Grafik TasarımMersin Grafik Tasarım denilince ilk akla gelen isim Mavi Kedi Reklam Ajansı'dır. Yaratıcı ve özgün çalışmalar ile müşterilerine inanılmaz tasarımlar hazırlamaktadır. Tasarımlarımız tamamen özgün, kurumsal, dinamiktir. Her sektöre göre grafik tasarım hizmeti vermekteyiz. İster oto galerici olun ister büyük bir fabrika fatketmez. Biz kurum / kuruluş yada şahısların kurumsal çizgisine uygun tasarımlar hazırlıyoruz.
Mersin Grafik Tasarım
Mersin Grafik Tasarım denilince ilk akla gelen isim Mavi Kedi Reklam Ajansı'dır. Yaratıcı ve özgün çalışmalar ile müşterilerine inanılmaz tasarımlar hazırlamaktadır. Tasarımlarımız tamamen özgün, kurumsal, dinamiktir. Her sektöre göre grafik tasarım hizmeti vermekteyiz. İster oto galerici olun ister büyük bir fabrika fatketmez. Biz kurum / kuruluş yada şahısların kurumsal çizgisine uygun tasarımlar hazırlıyoruz.

Mersin Grafik Tasarım
Mersin ve tüm Türkiye'de web tasarım ve grafik tasarım konusunda kendini kanıtlamış bir firma olarak müşterilerimize en iyi tasarımları hazırlamaktan gurur duyuyoruz. Onlarca sektör yüzlerce müşterimize logo tasarım, grafik tasarım, logo tasarım gibi bir çok konuda tasarım hizmet verdik. Yaptığımız tasarımlar son derece modern, çağdaş ve dinamiktir. Dikkat çekici etkileyici tasarımlarımız ile müşteri portföyümüzü ve memnuniyetimizi en üst seviyeye taşıdık.
web tasarım
Ne Tür Grafik Tasarımlar Yapıyoruz ?
Grafik tasarım denilince hem dijital mecrada hemde basılı işlerde grafik tasarım hizmeti veriyoruz. Grafik tasarım işi sanattır. Yapılan tasarımların belirli kurallara göre, çağın getirdiği modern tasarım çizgisine uygun ve tasarlayan kişinin saantsal yönünün gelişmiş olması gerekir. Tasarlandığı tasarım için anlam ifade etmeyen eski ve okunaksız bir font ile tasarlanmış tasarım kitlesine doğru mesajı vermeyecektir.
ucuz web tasarım
Logo Tasarımı
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Katalog Tasarımı
Broşür Tasarımı
Sosyal Medya Tasarımı
Afiş Tasarımı
Dergi Reklam Tasarımı
Firma Tanıtım Dosyası
Online Katalog Tasarımı
Mersin Grafik Tasarım
Grafik tasarımda dikkat edilmesi gereken hususlar;

web tasarımı
Yaratıcı, özgün tasarımlar
Profesyonel grafik tasarım bilgisi
Kullanılan görsellin telif hakkının olmaması
Kullanılan görsellerin çözünürlük / piksel kalitesi
Tasarımın sanatsal yönünün olması
Tasarımın modern çizgide olması
Güncel, modern okunaklı fontlardan tasarlanmas
Yalın, sade ve şık olması
Baskı kurallarına uygun olması; kesim payları, renk kodları vb.
Sosyal medya tasarımları için; her platform için standart ölçülerde tasarlanmalı
Dergi reklamları için dikkat çekici görseller tasarlanmalı, photoshop manüplasyon çalışması olabilir