Gönderen Konu: Konsept Web Tasarım  (Okunma sayısı 57 defa)

nixor

  • Kıdemli Üye
  • ****
  • İleti: 374
    • Profili Görüntüle
Konsept Web Tasarım
« : 23 Ekim 2020, 11:32:14 »
Konsept Web Tasarım
web tasarım
Web Tasarım denince akla bir sürü konu başlığı gelebilir. Bu konu başlıklarından bazıları: arayüz tasarımı, içerik yönetimi, arama motoru optimizasyonu gibi. Bu konu başlığında konsept arayüz tasarımı nedir, ne gibi fayda sağlar buna değineceğiz. Konsept arayüz tasarımı firmaya özel, logodan, renkten, sektörden ve diğer materyallerden yola çıkarak, kurumsal yapıda fakat kullanıcıyı da sıkmayacak şekilde, kullanıcının istediği bölüme kolay erişebileceği bir tasarım olmalıdır.
ucuz web tasarım
Konsept tasarımlar, çizgileri, renkleri, göz alıcılığı ve farklılığı ile kullanıcıların dikkatini çeker. Büyük yada küçük bir işletme olmanız kurumsal yapıda konsept tasarım bir web sitesine sahip olmamanız anlamına gelmez. İnternet sitenizi ziyaret eden bir müşteri sizin ilk kimliğinizi internet siteniz üzerinden değerlendirecek ve yorumlayacaktır.
web tasarımı
Konsept bir arayüze sahip web tasarım yaparken dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları, yönetilebilir, dinamik, hızlı, güncel ve mobil uyumlu olmasıdır. Mobil uyumlu olmayan bir web sitesi günümüzde hem arama motorları hemde kullanıcılar tasarından eksi puan almaktadır.