Gönderen Konu: İzmir Teknik Servis  (Okunma sayısı 44 defa)

creeper

  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1065
    • Profili Görüntüle
İzmir Teknik Servis
« : 23 Ekim 2020, 14:05:19 »

Sürekli değişen iklimlerin ve havaların özelliklede sıcak yaz aylarının vazgeçilmezi olan klimalar hemen hemen herkesin evinde mevcut. Çok sıcakladığınız da ya da çok üşüdüğünüz de hemen kumandasına sarıldığınız klimaların da adeta bir insan vücudu gibi verimli çalışması için bakımlara ve değişimlere ihtiyacı olduğunu da unutmamalıyız. İzmir klima bakım olarak bu nokta da sizin imdadınıza yetişiyor.

Zor durumda kalmamanız ve ummadık hastalıkların başınıza gelmemesi için klimalarınızın bakım çalışmalarını yaptırmanız son derece önem arz etmektedir. Firmamız da her türlü klima çalışmaları yapılmaktadır. Güvenilir hizmet sadece laf olarak değil icraat olarak da en önde tuttuğumuz bir ilkedir. Her büyüklükteki eski veya yeni klimalarınızı ister eviniz de isterseniz kendi bakım alanlarımız da onarıp en verimli şekilde sizlere teslim ediyoruz. İzmir'nin her köşesine hizmetimiz gece gündüz devam etmektedir. Dilerseniz eski klimalarınızın motor değişimlerini de yapmaktayız.

Gaz değişimi yapılan klimaların 1 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde çalışma garantisini vermekteyiz. Genel olarak her evdeki klimalar hem soğutma hem ısıtma mekanizmasına sahiptir. Sadece soğutmalı klima kullanan müşterilerimize daha uygun fiyatlarla yardımcı olmaktayız. Unutmayınız ki Endüstri 4.0 geliştikçe bakımı yapılmayan klimaların arıza durumun da insan vücuduna hatta insan hayatına verdiği tehlikede artmaktadır. Sağlığınızı önemsiyorsanız lütfen klima bakımlarınızı yaptırmayı ihmal etmeyiniz. Sizler için buradayız.