Gönderen Konu: Tecrübelerinizi Paylaşın  (Okunma sayısı 858 defa)

creeper

  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1065
    • Profili Görüntüle
Tecrübelerinizi Paylaşın
« : 09 Temmuz 2019, 19:29:18 »

Siteye giriş yaparak, deneyim elde etmek için sunulan hikayeleri okuyabilirsiniz. Farklı çok sayıda yorum olduğundan, sizin için sunulan avantajları değerlendireceksiniz. Deneyim elde etmek için birilerinin yaşantılarından ders çıkarmak da gerekiyor. Bunun için yapılan paylaşımlar sizin için çok değerli olacak. Hemen hemen her alanda, belki de hiç duymadığınız konularda tecrübenin edinmesi sağlanabilir. Youtube ile para kazanmak, hakiki ayakkabının nasıl anlaşılacağı, toniğin ne işe yaradığı gibi daha önce okuma yapmadığınız alanlarda bilgi edinme fırsatı elde edebilirsiniz. Giriş yapmanız durumunda direkt olarak farklı konu başlıklarının verilmiş olduğunu göreceksiniz. Bu başlıklar üzerinden anında kategorileri inceleyebilir, sizin için tecrübe edinmek istediğiniz gerekli gördüğünüz ne varsa o alanda bilgi alabilirsiniz. Sunulan fırsatı kaçırmadan bilgi edinmeniz mümkün olur.

Tecrübe Paylaşmak
Dilerseniz siz de edindiğiniz tecrübeler üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Bunun için kayıt gerekiyor. Sitenin sağ üst köşesinde yer alan kayıt butonuna tıklayarak, ücretsiz bir şekilde hesabınızı açabilirsiniz. Ardından direkt olarak hesap açma işleminin tamamlanmasından sonra paylaşım yapabilirsiniz. Bit olarak, direkt tecrübelerinizi paylaşma fırsatınız olacak. Değerlendirin ve direkt olarak paylaşımları gerçekleştireceksiniz. Deneyimler adı altında; tüm konular mutfak - aile yaşantısı - eğitim hayatı - iş hayatı gibi hemen hemen her alanda tecrübenizin olması durumunda paylaşımı yapabilirsiniz. Deneyimler adı altında direkt olarak paylaşımlarınızın gerçekleşmesi sağlanabilir. Seçim sizin.

creeper

  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1065
    • Profili Görüntüle
Otomatik Kapı Motoru
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2019, 00:17:31 »

Kapı motorları farklı özellikteki ve farklı amaçlarda kullanılan kapılarda otomasyonu sağlayan sistemler olarak tanımlanabilir. Otomatik kapı motoru, dayanıklı, güçlü ve dış etmenlere karşı kendi sistemini koruma özelliklerine sahip olmalıdırlar.
Türkiye yetkili ürün temini ve satış platformu üzerindeki ürünler içerisinde motor ürünleri kalitesi ve uzun ömürlü kullanımının yanında satış sonrası destek hizmetlerini de sizlere eksiksiz sunmaktadır.

Kapı Motoru Kullanım Alanları
Kapı motorları farklı kullanım özelliklerine sahip olan kapılarda yer alabilmektedirler. Bahçe kapısı, garaj kapısı gibi yana kayar kapı sistemleri için kapı motoru kullanımı bulunmaktadır. Yaygın ağıyla servis alanları, herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda kısa sürede sorununuza profesyonel hizmet vermek için çalışmaktadır.  Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu satış ve pazarlama hizmetlerimizde öncelikle satış sonrası hizmette müşteri memnuniyetinin eksiksiz sağlanmasıdır. Ürünlerin kalitesiyle birlikte uzun ömürlü olması, markasının güvencesi altında garantili olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Yana kayar kapı motoru seçimi yaparken öncelikli olarak kapının ağırlığı ve açılma alanının genişliği dikkate alınmalıdır. Yana kayar kapı motoru uzaktan kumanda sistemiyle çalışabilmekte olup, kapı motoru ürünleri iki uçlu alıcısıyla geniş ve uzak mesafeden çalıştırılabilmeye olanak sağlamaktadır.
Kapı motorunun özelliğine ve gücüne göre 250 kg ile 1000 kg aralığındaki ağırlıklardaki kapıların otomatik olarak uzaktan kumandayla açılması mümkün hale getirilmiştir. Akıllı sistemlerle tasarlanmış olan kapı motoru ürünleri, canlı ya da cansız herhangi bir engelle karşılaşınca otomatik olarak durmakta ve ters yönde hareket edebilmektedir.